KONTAKTA OSS

Kontakta oss för rådgivning kring maskinbetjäning, montage och all form av automatisering av tillverkningsprocesser. Välkommen att berätta om din verksamhet och dina funderingar på förbättringar.

Fröjd Automation AB
Björkhagsgatan 7D
531 40  Lidköping
0510-48 54 50

Thomas Rosell

VD

Tel: 036-34 50 62
Mobil: 076-782 72 02
thomas.rosell@3bg.se

Lars-Erik Fast

Teknikchef

Tel: 036-34 50 61
Mobil: 076-782 72 01
larserik.fast@3bg.se

Daniel Alpenberg

Projektchef

Tel: 036-34 50 66
Mobil: 0767-82 60 69
daniel.alpenberg@frontautomation.se

Linus Johansson

Projektledare

Tel: 0510-48 54 54
Mobil: 076-322 48 50
linus@frojdautomation.se

Joel Ström

Projektledare

Mobil: 073-539 15 28
joel.strom@frontautomation.se

Peter Holm

Teknisk försäljning

Mobil: 072-819 80 51
peter.holm@3bg.se

Sofia Wånge

Teknisk försäljning

Mobil: 076-782 95 02
sofia.wange@3bg.se

Kjell Svensson

Inköp

Tel: 0510-48 54 53
Mobil: 0733-52 17 26
kjell.svensson@3bg.se

Daniel Johansson

Servicechef

Service hotline: 010-207 00 47
Mobil: 076-891 39 75
service@3bg.se
daniel.johansson@3bg.se

KONTAKTA OSS

Varmt välkommen att höra av dig till oss!
Har du frågor eller funderingar, kontakta oss gärna – vi garanterar dig svar inom 24h. 

Kontakta oss